IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

- o godz. 15.00 Gorzkie Żale, po nich Msza św. i kurs przedmałżeński

PODZIĘKOWANIA
:

* Dziękujemy za przygotowanie kościoła, otoczenia wokół sanktuarium, za ofiary, następne rodziny prosimy na przyszły tydzień

* "BÓG ZAPŁAĆ" za ofiary udziału własnego na renowację wnętrza naszego sanktuarium

* W minioną środę przeżywaliśmy wizytację kanoniczną w naszej parafii przeprowadzoną przez bpa ordynariusza - we wpisie do kroniki ks. bp dziękuje za wszystko i błogosławi nam. Ze swojej strony pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe przygotowanie wszystkiego - wiem, że zaangażowało się bardzo wiele wiele osób: p. Ryszard Żyto, Hieronim Grygiel, Lidia Staniewska, Irena Tulińska - na ręce tych reprezentantów pragnę podziękować wszystkim. Za pierwsze powitanie w Domu Katolickim p.Ryszardowi i delegacji, a p. Karolowi i p. Danucie za powitanie ks. bpa. Kolejny raz przekonuję się, że można na Was liczyć. Dziękuję za wszystko.